nábytok a vybavenie

BYO Design - nábytok a vybavenie
BYO Design - nábytok a vybavenie - ikona

Nech prehovorí dizajnový nábytok

Zariaďovanie priestoru a hľadanie tých pravých dizajnových kúskov je vášeň. Nábytok od renomovaných dizajnérov, cez funkčné zariadenie až ku kúskom, ktoré treba vyrobiť presne pre vás. Spoľahnite sa na nás.

Zariadime váš projekt

kancelárie

Kancelársky nábytok, písacie stoly, pulty alebo regály. Všetko, čo vaša nová kancelária a zamestnanci potrebujú. Vybudujte príjemné pracovné prostredie.

rezidencie

Bývajte presne podľa vašich predstáv. Pripravíme vám návrh interiéru, zrealizujeme všetky potrebné práce a zariadime nábytkom, ktorý vystihuje váš osobný štýl.

Gastro a hotely

Interiér, ktorý musí zanechať vo vás dojem. V našich kolekciách hotelového a reštauračného nábytku nájdete flexibilitu, pohodlie a originalitu.

Zdravotnícke zariadenia

Špecifický priestor zdravotníckych zariadení si vyžaduje aj špecifický prístup. V tomto prípade s veľkým dôrazom na pohodlie a pocit pacienta.

Potrebujete
atypické riešenie?

Pre milovníkov jedinečnosti a všetky netypické priestory, ktoré si vyžadujú individuálny prístup máme tiež riešenie.

Náš tím stolárov vytvorí nábytkové kúsky v originálnom dizajne s osobitným charakterom presne na mieru. Presne na milimeter, v rôznych tvarových prevedeniach a zo zvoleného materiálu.

BYO Design - atypické riešenie - nábytok na mieru
BYO Design - akustické riešenia do kancelárií

Trápi vás
nadmerný hluk?

Máte krásny, otvorený priestor, ktorý spĺňa všetky vaše očakávania, ale niečo nie je v poriadku? Necítite sa príjemne? Rušia vás zvuky, ktoré sa šíria interiérom a miestami sa zosilňujú?

Ruch, hluk a hlasy sú prirodzenou súčasťou každého priestoru, v ktorom sa pohybujú ľudia. Je nevyhnutné myslieť na šírenie zvuku a správne akustické riešenie už pri návrhu interiéru.

K dispozícii sú aj akustické panely a iné prvky, ktoré môžete do priestoru inštalovať aj dodatočne.

Zháňate
tapety a záclony?

Oživiť priestor a zosúladiť štýl nemusí byť vôbec jednoduché. Avšak netreba sa obávať ísť aj do odvážnejších tvarov a farieb. Objavte svet tapiet, závesov a iných textílií, ktorých výber je nekonečný.

Sýte farby, neštandardné vzory alebo jemná štruktúra na stenách. Je len na vás a dizajnérovi, ktorou cestou si trúfnete ísť.

Náš výber je široký a radi vám pomôže aj so samotným lepením tapiet.

BYO Design - tapety a textílie

Zrealizované projekty

Referencie

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu

s našimi špecialistami