Podlahy a koberce

BYO Design - podlahy

kladenie
podláh

Výraznou súčasťou každého interiéru je podlaha. Pri jej výbere dizajnér zohľadňuje nie len predstavy klienta, ale najmä charakter priestoru, do ktorého je určená. V súčasnosti poskytuje trh množstvo variácií podlahových krytín a každá jedna si vyžaduje špeciálne postupy pri jej pokladaní.

V BYO DESIGN ponúkame možnosť riešenia podláh už od návrhu, cez prípravu priestoru až k samotnej pokládke. Aj pri tomto druhu služby dbáme na odbornosť našich pracovníkov a detailnú technologickú znalosť používaného druhu krytiny.

Podlahové krytiny, na ktoré sa špecializujeme:

  • metrážne koberce (kancelárie, administratívne budovy, školy a iné)
  • vinylová podlaha a PVC
  • laminátová podlaha
  • drevená podlaha a parkety
  • liata podlaha
  • zdvojená podlaha

Technologický postup pri kladení podlahy vždy vychádza z kvalitnej prípravy priestoru, návrhu od dizajnéra, vybraného materiálu a nadväzuje na činnosti ostatných odborných pracovníkov, ktorí sú súčasťou projektu. Pracujeme ako jeden tím.

Metrážne koberce

riešenie nielen pre kanceláriu

Pojem metrážny koberec je terminus technicus pre koberec, ktorý siaha od steny po stenu. Je vhodným riešením do bytových priestorov, komerčných prevádzok a najčastejšie sa s ním stretnete v kanceláriách.

Koberec zohráva v priestore veľmi dôležitú úlohu, či už metrážny alebo klasický. Je len na vás a dizajnérovi, ktorý z mnohých variantov zvolíte. Farebných prevedení, vzorov a materiálov je na výber naozaj neúrekom.

Hlavné výhody použitia koberca v interiéri: zníženie rizika pošmyknutia a pádu, tlmenie hluku pri chôdzi a dotvorenie atmosféry miestnosti. Pri správnej údržbe si koberec udrží svoje vlastnosti a vzhľad aj niekoľko rokov.

Rozhodli ste sa pre koberec? Radi vám pomôžeme s výberom, dodaním a samotným položením.

BYO Design - metrážne koberce

Zrealizované projekty

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu

s našimi špecialistami