Akustika a akustické panely

BYO Design - akustické riešenia do kancelárií

Akustika
a akustické riešenia

Hluk a prílišný ruch sú hlavné problémy, s ktorými zápasia open-space kancelárie. Zamestnanci strácajú sústredenosť, sú neproduktívni a sú z práce často nadmieru unavení. S problémom nadmerného šírenia zvuku sa ale môžete stretnúť aj u vás doma. Rýchlym, dizajnovým a efektívnym riešením sú akustické prvky. Ich vlastnosti pohltia nežiaduci hluk, zabránia v šírení zvuku a ako bonus dodajú priestoru štýl.

Akustické riešenia, ktoré realizujeme:

  • akustické panely a paravány
  • nástenné a stropné panely
  • telefónne búdky alebo tzv. micro office
  • meetingové búdky
  • akustické sedenie a kreslá

Odhlučnite váš priestor a vytvorte akusticky príjemné prostredie bez stavebných úprav. Závesné akustické paravány, panely na stenu a ďalšie objekty sú tým správnym riešením.

Zrealizované projekty

Akustické panely

Efektívne zníženie hluku

Skrotiť hladinu hluku v priestore vám rýchlo a jednoducho pomôžu akustické panely. Vďaka nim vytvoríte príjemnejšie akustické prostredie.

Okrem efektívneho znižovania hluku majú panely aj dekoratívnu funkciu. Miestnosti dodajú štýl, podtrhnú charakter a vytvoria zaujímavejšiu atmosféru.

Ponuka v oblasti akustických prvkov je priam nekonečná. Rôzne materiálové prevedenia, široká farebná škála a rozmanitosť tvarov poskytujú riešenie pre každý priestor bez ohľadu na jeho charakter. Na stenu možno napríklad umiestniť niekoľko panelov v rovnakých farbách alebo rozličných kombináciách. Záleží len na vašich predstavách alebo na odvahe dizajnéra.

Akustické panely sú vhodným a funkčným doplnkom do domácností, komerčných priestorov a kancelárií.

BYO Design - akustické panely

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu

s našimi špecialistami