Tapety a textílie

BYO Design - tapety a textílie

Tapety,
ktoré oživia interiér

Kreatívnym a dizajnovým riešením pre steny vášho interiéru sú tapety. Vďaka ich vlastnostiam, druhom a vzorovým prevedeniam dodá práve tento prvok vášmu priestoru tú správnu atmosféru.

Tapety sa tešili veľkej obľube v 70. a 80. rokoch 20. storočia. Vyrábali sa z tenkého papiera a prácne lepenie či odstraňovanie im urobilo v očiach mnohých ľudí zlú povesť. Dnes zažívajú veľký návrat. Nové technológie, jednoduchá manipulácia, kvalitné materiály a dokonalá farebná tlač odštartovali ich novú éru.

V našom portfóliu sa nachádzajú tapety najvyššej kvality, ako aj cenovo dostupnejšie varianty. Od klasických papierových tapiet si môžete vyberať z ponuky textilných, vinylových či vliesových druhov. Vždy sa rozhodujte v závislosti od vašich preferencií a charakteru priestoru, v ktorom majú byť tapety použité. Tapety sú vhodné pre domácnosti, hotely, reštaurácie, kancelárie, predajne, ordinácie a iné druhy priestorov.

Výber vzorov je pri tapetách priam nekonečný. Záleží len od vás alebo dizajnéra, aký štýl zvolí pre daný interiér. Okrem vzorov majú tapety rozličnú štruktúru a vlastnosti, ktoré oceníte napríklad v kanceláriách (umývateľné, antialergický povrch a pod.)

Neviete, kde začať? Radi vám pri výbere vhodných tapiet poradíme. Okrem odborného poradenstva vám pomôžeme aj s prípravou stien a samotným lepením tapiet.

Bytové textílie

Tkaniny a látky všetkých vzorov

Okrem širokej ponuky tapiet sme si v BYO DESIGN vybudovali aj lásku k textíliám. Bytové textílie sú neoddeliteľnou súčasťou interiérového dizajnu. V ich ponuke panuje rozmanitosť farieb, vzorov, štruktúr a materiálov, ktoré podnecujú kreativitu.

Nechajte váš interiér prehovoriť aj prostredníctvom správne zvolených závesov, elegantne ladiacich záclon a iných textilných doplnkov.

BYO Design - bytové textílie

Zrealizované projekty

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu

s našimi špecialistami