Nábytok pre Hotely a Gastro

BYO Design - nábytok pre hotely a gastro

Nábytok
pre reštaurácie a hotely

Okrem dobrého jedla a kvalitných služieb sa vaši zákazníci pozerajú aj na zariadenie a štýl, ktorý má vaša prevádzka. V prvom rade sa potrebujú dobre cítiť a zapamätať si pocity, ktoré u vás zažili. To dosiahnete len správnou atmosférou – interiérovým dizajnom – správne zvoleným a dizajnovým nábytkom.

V našom portfóliu hotelového a reštauračného nábytku sa nachádzajú renomované značky a ponuka od svetových dizajnérov. Kúsky od výrobcov z Talianska či Škandinávie dodajú priestoru ten správny nádych elegancie a luxusu, na druhej strane jednoduché a čisté priestory budú vďaka nim ešte atraktívnejšie.

Ste ešte len na začiatku? Neviete sa rozhodnúť, akým smerom sa vybrať? Naši dizajnéri vám podajú pomocnú ruku, nasmerujú a pripravia návrh interiéru, do ktorého sa zákazníci budú s radosťou vracať.

Potrebuje váš priestor vdýchnuť nový život? V našom portfóliu služieb ponúkame aj mobilné riešenia a priečky, ktoré môžu byť z rôznych materiálov prevedeniach (drevené steny, machové steny, predeľovacie paravány, sklené priečky, akustické a zvukotesné steny).

Zrealizované projekty

Zarezervujte si bezplatnú konzultáciu

s našimi špecialistami